AL&C Stage Production darbojas šovbiznesā, pasākumu rīkošanas, skaņu režijas un producēšanas jomās, nodrošinot dziesmu un vārdu sacerēšanu, dziesmu aranžējumus, vokālās un skatuves mākslas nodarbības, balss ierakstus profesionālajā studijā, dziesmu virzīšanu radio, pasākumos un koncertos, kā arī nokļūšanu uz vairāk, nekā 100 populārajām atskaņošanas programmām: Spotify, iTunes, Deezer, Amazon, Google Play, Shazam, Xbox u.c. Kļūstiet par mūsu YouTube un Facebook sekotāju, lai atklātu jaunākās dziesmas un talantus!

 

 
           
 

 

Radošo kolektīvu veido producents Dmitrijs, producēšanas asistente Ludmila, tekstu autore Liera, dizaineris – dekorators Linda un partneri: Dynamic Records (www.dynamicrecords.lv), kas nodrošina patiešām vienreizējus studijas balss ierakstus, Moshkanov Films (www.moshkanov.com), kas profesionāli darbojas pie klipu uzņemšanas starptautiskajā mērogā, Dmitrijs Šimanovskis (www.dmitryshimanovsky.com), kurš meistarīgi vada fotosesijas, SteinStudio (www.steinstudio.lv), kas strādā pie mūsdienīgā dziedātāju vokāla un citi mūsu draugi.

AL&C STage Production mērķis – atvērt durvis katram, kurš vēlās sākt karjeru šovbiznesā, dziedāt, pierādīt sevi, vai vienkārši baudīt labu mūziku dažādos pasākumos.

   

Karstākais latviešu duets, kas gūst atbalstu gan klasiskās balādes, gan deju žanra cienītāju vidū. Viņu dziesmas skan radio, mūzikas klipus rāda TV, viņi sniedz priekšnesumus korporatīvajos pasākumos, mūzikas konkursos un festivālos!

 

Kaislīgs un maigs, nesavaldīgs un lirisks, emociju pārpilns - ROMANOV (Romans Starodubcevs), PopStage Riga zvaigzne, jau kopš 2017. gada decembra priecē klausītājus ar debijas singlu un aktīvi strādā pie jaunām dziesmām!

 

 

Neplānojot skatuves karjeru, Dmitrijs ieraksta arī sevis paša aranžētās dziesmas, apgūstot vokālu SteinStudio sienās. Dmitrija dziesmas ir muzikālās dienasgrāmatas daļa, kas attēlo īstas, piedzīvotās jūtas un emocijas.