Interneta projekti

Nekustamie īpašumi

Plašs pakalpojumu spektrs paredz “vieglus” risinājumus B2C segmentā un kompleksos B2B tirgus risinājumus, veidojot priekšstatu par speciālistu pieredzi un kompetenci. Īpaša uzmanība veltīta mārketinga elementiem, kuri palīdz veidot uzticīgas attiecības ar investoriem. Dažas no iekšējām pakalpojumu lapām piesaistītas reklāmas kampaņām, tām ir atšķirīgs dizains, un tās pilda iekšējās “piezemēšanas” lapas funkcijas.

Nodokļu eksperti

Intuitīvi saprotams tiešsaistes rīks, ar kura palīdzību var veikt ietaupījumu aprēķinus grāmatvedības pakalpojumiem. Kalkulatora algoritmi nosaka, cik bizness ietaupa gada laikā un sniedz iespējas zibenīgi saņemt grāmatvedības ārpakalpojumu piedāvājumu.

E-pastu kampaņas

Daudzās nozarēs – medicīnā, apmācībās, konstruēšanā, IT – mēs nosūtām skaisti noformētās e-pasta kampaņas iepriekš saskaņotās datu bāzes abonentiem. Veicam statistikas datu pilnu uzskaiti, 24-48 stundu laikā apkopojam lasītājus un “klikšķinātājus”, un nododam iegūto informāciju klienta pārdošanas nodaļai. Zibenīgi uzlabojam pārdošanas rādītājus.

Facebook aktivitātes

Komunicējam ar robotu un augsto tehnoloģiju cienītājiem Facebook sociālā profila ietvaros. Veidojam daudzveidīgas rubrikas: no vēsturiskiem faktiem “Vai zināji?” līdz jaunākajiem robotu konstruēšanas algoritmiem.

Konstruktoru birojs

Īpaša uzmanība veltīta pamatpakalpojumu formulēšanai, zīmola imidža radīšanai un netiešās pārdošanas darbībām – ar ievadpakalpojumu un divsoļu mārketinga palīdzību. Izveidotā mājaslapas struktūra un elementu izvietošanas loģika ļauj panākt vienlīdz efektīvu komunikāciju ar klientiem, partneriem un potenciāliem uzņēmuma darbiniekiem.

Vārti

Par primāro mājaslapas uzdevumu tika izvirzīta pieteikumu saņemšana no klientiem – to nodrošina rīkotās ārējās reklāmas kampaņas un apmeklētāju konversija lapas iekšējās sadaļās. Mājaslapā integrēti netiešās pārdošanas instrumenti – sekošana produkcijas cenu izmaiņām, un interaktīvie elementi – vēlamo vārtu konstrukciju izveide ar intuitīvu un saprotamu tiešsaistes konstruktoru.